Únor 2011

AKTUALIZACE + RADY A TIPY

19. února 2011 v 12:53 | Zelená Vzteky |  Ostatní
1) Takže na mailu mám zatím 2 přihlášky. :D :) Samozřejmě jsem nečkala žádný příval, vzhledem k tomu, že mám reklamu pouze na svém malém blogu, takže bych vás chtěla poprosit, kdybyste byli tak ochotní a odkázali na mě, pokud se vám tento nápad líbí, ikonku naleznete v menu. :) Moc děkuju.

Konkurs na redaktora

5. února 2011 v 16:54 | Zelená Vzteky |  Redakce
Šéfredaktorka - Zelená Vzteky
Možná si někteří z vás pamatují malé pokusy o vytvoření jakéhosi časopisu, které jsou se mnou spojeny. Původně se tento časopis měl jmenovat Graphic Eye a jeho šefredaktorkou měla být Leesh. Avšak z rozličných důvodů (především nedostatek času) nakonec tyto pokusy nedopadly. Včera jsem se ale rozhodla, že to zkusím znovu a s jiným, kratším názvem, který snad přinese magazínu více štěstí. :)
Tvorba časopisu dá samozřejmě zabrat a proto vás chci požádat abyste se na tvorbě podíleli a stali se stálými (!) redaktory. Níže je uveden seznam volných pozicí a pokyny k přihlášení. Pro začátek bychom se pokusili vytvořit 2 zkušební čísla, každé pro jeden měsíc (únor, březen). A pokud by vše fungovalo, pokračovali bychom, pokud ne, pokusili bychom se napravit chyby nebo bychom tento projekt uzavřeli.
Grafické zpracování (!) - pokud vám až tak nejde psaní článků, ale v grafice dosahujete skvělých výsledků, můžete se přihlásit do pozice grafického editora a vytvářet stránku pro méně zdatnější grafiky. Pokud naopak neovládáte grafiku, ale máte rádi psaní, nevadí a nějakého grafika vám přidělím nebo vám sama grafickou stránku vyhotovím!